Przejdź do treści
Strona główna » Kim jest Rodzinka Warta Poznania

Kim jest Rodzinka Warta Poznania

Rodzinka warta poznania to my i chcemy Cię zaprosić do swojego świata. Poniżej znajdziesz nasz skład i parę zdań o każdym z nas. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury.

Basia – Jestem kochającą i kochaną żoną już ponad 10 lat. Za mną 9 lat macierzyństwa pełnego cieni i blasków. 

Panią magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz doradztwa zawodowego i personalnego. Obecnie pracuję jako pisarka i blogerka i codziennie czerpie z tego co się nauczyłam i czego się uczę każdego dnia. 

Wieczorami czytam książki, które mogą uczynić nasze życie lepszym.  Moje wpisy to zabawy i porady na temat życia rodzinnego, opisujące jak ułatwić sobie życie z dzieckiem, bądź roztrząsające dylematy każdej matki. W wolnym czasie lubię biegać – amatorsko i dla kondycji.

Poza tym napisałam pięć książek 

 więcej w tym temacie znajdziecie na moim drugim blogu barbara-garczynska.pl TUTAJ.
Skontaktuj się z Basią | Zobacz wpisy Basi 

Przemek – Mąż i ojciec, fan słowa pisanego (zarówno przez innych, jak i samodzielnie 😉 choć z tym drugim różnie bywa). Niegdyś nałogowy pożeracz książek w ilościach hurtowych, obecnie czytacz w trybie OINNZ (O Ile Najpierw Nie Zasnę).  Autor kryminału pt. „Kelner„. Od lat zapalony miłośnik Formuły 1. Copywriter z firmą na własnych zasadach  No i… Rodowity Poznaniak, tej!
Skontaktuj się z Przemkiem | Zobacz wpisy Przemka

Dzieci rodzinki 

Rodzinka to także dzieci to ich pojawienie się powoduje, że małżeństwo przekształca się w rodzinę. 

Zosia – nasz pierworodna, duma naszej rodziny i przecierająca szlaki naszego rodzicielstwa.  Poza tym mały chochlik, który wywrócił wówczas nasze życie do góry nogami – oczywiście na dobre. To dzięki niej i przede wszystkim dla niej powstał ten blog.

Mikołaj – niegdyś długowłosy, lokowaty śmieszek, teraz zabawny sześciolatek. Swoją upartością pokazujący nam że jak się naprawdę czegoś chce to nie można się poddawać. 

Teodor – nasz najmłodszy członek rodzinki wartej poznania,  przechodzący od dłuższego czasu bunt. 

O czym piszemy? Sprawdź TUTAJ 🙂