O nas

Basia – Jestem kochającą i kochaną żoną od ponad trzech lat, przeszczęśliwą mamą od ponad roku. Panią magister pedagogiki (opiekuńczo-wychowawczej oraz doradztwa zawodowego i personalnego, tak dla ciekawskich).  Miłośniczką szycia na maszynie. Lubię biegać – na razie amatorsko i dla kondycji żeby na starość nie sapać na każdym stopniu; czytać – nie tylko kryminały jak mąż, ale przede wszystkim książki, które mogą uczynić nasze życie lepszym, w tym książki kucharskie 😉 nie no żartuję, ale moje recenzje możecie znaleźć TUTAJ. Lubię też przestawiać meble w pokoju (oj, potwierdzam! – Przemek), bo jak jest za długo tak samo, to źle mi się myśli. Moje wpisy to wszystkie te sentymentalne bzdety na temat życia rodzinnego, ale także te konkretne, opisujące jak ułatwić sobie życie z dzieckiem bądź roztrząsające dylematy każdej matki.
Skontaktuj się z Basią | Zobacz wpisy Basi

Przemek – Mąż i ojciec, fan słowa pisanego (zarówno przez innych, jak i samodzielnie ;)), nałogowy pożeracz książek w ilościach hurtowych. Autor serwisu 3telnik.pl. No i… Rodowity Poznaniak, tej! .
Skontaktuj się z Przemkiem | Zobacz wpisy Przemka

Zosia – od ponad roku pełnoprawny członek naszej rodziny, a tak naprawdę mały chochlik, który wywrócił nasze życie do góry nogami – oczywiście na dobre. To dzięki niej i przede wszystkim dla niej powstał ten blog.

O czym piszemy? Sprawdź TUTAJ 🙂