Strona główna » O nas

O nas

Basia – Jestem kochającą i kochaną żoną od ponad siedmiu lat, przeszczęśliwą mamą od ponad pięciu lat. Panią magister pedagogiki (opiekuńczo-wychowawczej oraz doradztwa zawodowego i personalnego, tak dla ciekawskich). Lubię biegać – amatorsko i dla kondycji, żeby na starość nie sapać na każdym stopniu. W wolnym czasie, choć nie ma go za wiele, czytam książki, które mogą uczynić nasze życie lepszym, moje recenzje możecie znaleźć TUTAJ. Lubię też przestawiać meble w pokoju (oj, potwierdzam! – Przemek), bo jak jest za długo tak samo, to źle mi się myśli. Moje wpisy to te pokręcone zabawy i wszystkie te sentymentalne bzdety na temat życia rodzinnego, ale także te konkretne, opisujące jak ułatwić sobie życie z dzieckiem, bądź roztrząsające dylematy każdej matki. Poza tym napisałam trzy książki – więcej w tym temacie znajdziecie TUTAJ.
Skontaktuj się z Basią | Zobacz wpisy Basi

Przemek – Mąż i ojciec, fan słowa pisanego (zarówno przez innych, jak i samodzielnie 😉 choć z tym drugim różnie bywa). Niegdyś nałogowy pożeracz książek w ilościach hurtowych, obecnie czytacz w trybie OINNZ (O Ile Najpierw Nie Zasnę). Autor serwisu 3telnik.pl oraz kryminału pt. „Kelner„. Od lat zapalony miłośnik Formuły 1. No i… Rodowity Poznaniak, tej!
Skontaktuj się z Przemkiem | Zobacz wpisy Przemka

Zosia – od ponad pięciu pełnoprawny członek naszej rodziny, a tak naprawdę mały chochlik, który wywrócił wówczas nasze życie do góry nogami – oczywiście na dobre. To dzięki niej i przede wszystkim dla niej powstał ten blog.

Mikołaj – niegdyś długowłosy, lokowaty śmieszek, teraz trzyletni śmieszek z włosami, które znów są za długie, ale jeszcze nie aż tak 😉

Teodor – nasz najmłodszy członek rodziny,  przechodzący właśnie przyspieszony bunt dwulatka…. 😉

O czym piszemy? Sprawdź TUTAJ 🙂