Przejdź do treści
Strona główna » Mało nas…

Mało nas…

  • przez

Mało nas tutaj, ponieważ Rodzinka Warta Poznania… poznaje swoją rodzinę i tym się teraz zajmuje. Jest wiele tematów i rzeczy, które chciałabym napisać, jednak nie mam kiedy, niektóre zostawię na później i mam nadzieję, że do nich wrócę. Całe dnie po porostu spędzamy ze sobą i z dziećmi i kiedy wieczorem mam chwilę wolnego, to siadanie do komputera i pisanie wpisów nie jest pierwsza potrzebą.

R    E    K    L    A    M    A

WP_20170622_15_56_29_Pro

Taka jest szara rzeczywistość większości matek w Polsce. Myślę, że więcej byłoby ciekawych blogów, merytorycznych wpisów, gdyby… no właśnie: gdyby co? Wiem, to może być szukanie wymówek, bo przecież mogę jakoś podzielić się obowiązkami, zatrudnić opiekunkę, wysłać dzieci do babci, napisać o północy, ale nie chcę – na razie najważniejsi są dla mnie oni i im chcę poświecić mój czas. A kiedy mam wolny czas to odpoczywam, żeby potem mieć więcej siły dla nich.

WP_20170623_17_10_46_Pro

Tyle lat/miesięcy co teraz, mają tylko teraz i tylko teraz potrzebują mnie tak bardzo. Już teraz zauważamy, że Mikołaj rośnie jakoś tak szybciej niż Zosia – ale to nieprawda, to czas nam szybciej mija. Uciekają cenne chwile, kiedy są tacy mali, tacy rozkoszni. Przy Zosi nie potrafiliśmy się doczekać kolejnych etapów rozwojowych, a teraz Mikołaj zaskakuje nas, że to już. Ma 5 miesięcy, a jakbyśmy wczoraj wyszli ze szpitala. Dopiero co się urodził, a już zabiera się za raczkowanie. Dopiero co na nowo uczyłam się karmić, a już muszę zacząć myśleć o rozszerzeniu diety i od czego zacząć BLW.

WP_20170619_15_32_02_Pro

Wiemy jednak, że ten intensywny czas skupienia na dzieciach kiedyś mija. Dzieci w końcu rosną, dorastają i idą w świat. Zosia w tym roku kończy trzy lata i od września idzie do przedszkola. Tak, moja mała Zosia jest już przedszkolakiem! #takamałatakaduża.

Kurtyna, łzy…

WP_20170617_11_12_49_Pro

R    E    K    L    A    M    A

Dlatego przepraszamy, ale przez jeszcze trochę – nie wiem, ile – nie będzie nas tutaj albo będziemy sporadycznie. Obecnie mam czas jedynie na wrzucanie migawek z naszego życia na Instagramie i rzadziej FB.

Żeby nie było, bo wpis taki jakiś smutny i nostalgiczny wyszedł – jest nam z tym bardzo dobrze i jesteśmy bardzo szczęśliwi. W życiu nie byliśmy tacy szczęśliwi.

6tag_170617-112357

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy za nami tęsknią 🙂 Jeszcze wrócimy!!!

Uważasz ten wpis za wartościowy?
możesz postawić mi wirtualną kawę ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to